Víno

wine-1543170

 Specializujeme se na Portugalsko. Máme nejširší nabídku portugalských vín na českém trhu - to znamená přes 70 unikátních vín, speciálně vybraných pro svou výjimečnou kvalitu. Všiměte si jejich hodnocení...

V naší nabídce najdete červená, bílá a růžová vína světové třídy s primárním zaměřením na apelaci Douro. Dále nabízíme bílá svěží vína Vinho Verde z oblasti Minho – další z portugalských vinařských specialit. Postupně přidáváme i vína z novějších vinařských oblastí, jako jsou Alentejo, Dao a Bairrada.

A samozřejmě nabízíme úžasná a exkluzivní portská vína, v Čechách dosud nedostupná.

Námi vybraná vína mají excelentní hodnocení od nejrenomovanějších kritiků – Robert Parker & Wine Advocate, WineSpectator, International Wine Cellar, Wineanorak, Revista de Vinhos, João Paulo Martins a dalších.

Naše vína jsou oceněná na nejvýznamnějších mezinárodních soutěžích a výstavách (International Wine Challenge, Wine Masters Challenge, Mundus Vini, Challenge du Vin,  atd.)

Vína vybíráme přímo s producenty - vinaři, jezdíme po „quintách“ a vinicích, společně degustujeme a hodnotíme, diskutujeme… je to živý proces.

Na všechna naše vína máme exkluzivitu pro Českou republiku.

 

NEJLEPŠÍ VÍNA PORTUGALSKA

NEJLEPŠÍ VÍNA PORTUGALSKA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení