Víno

wine-1543170

 Specializujeme se na Portugalsko. Máme nejširší nabídku portugalských vín na českém trhu - to znamená přes 70 unikátních vín, speciálně vybraných pro svou výjimečnou kvalitu. Všiměte si jejich hodnocení...

V naší nabídce najdete červená, bílá a růžová vína světové třídy s primárním zaměřením na apelaci Douro. Dále nabízíme bílá svěží vína Vinho Verde z oblasti Minho – další z portugalských vinařských specialit. Postupně přidáváme i vína z novějších vinařských oblastí, jako jsou Alentejo, Dao a Bairrada.

A samozřejmě nabízíme úžasná a exkluzivní portská vína, v Čechách dosud nedostupná.

Námi vybraná vína mají excelentní hodnocení od nejrenomovanějších kritiků – Robert Parker & Wine Advocate, WineSpectator, International Wine Cellar, Wineanorak, Revista de Vinhos, João Paulo Martins a dalších.

Naše vína jsou oceněná na nejvýznamnějších mezinárodních soutěžích a výstavách (International Wine Challenge, Wine Masters Challenge, Mundus Vini, Challenge du Vin,  atd.)

Vína vybíráme přímo s producenty - vinaři, jezdíme po „quintách“ a vinicích, společně degustujeme a hodnotíme, diskutujeme… je to živý proces.

Na všechna naše vína máme exkluzivitu pro Českou republiku.

 

Zpět do obchodu

NEJLEPŠÍ VÍNA PORTUGALSKA

NEJLEPŠÍ VÍNA PORTUGALSKA